Женски шорцеви "Attack" 1.1

1.050,00 ден
Женски шорцеви за тренинг "Attack 1.1" во црна боја.
Производител: Honeybadger
*
*
Тимот на Honey Badger си постави мисија да ги изработи најдобрите шорцеви на македонскиот пазар и слободно можеме да кажеме дека успеавме во тоа!
 
Женски шорцеви "Attack" 1.1 кои одговараат за секој твој тренинг!
- Се сушат екстремно брзо
- Врвен квалитет на материјал
- Ќе ги носиш постојано и со сигурсност ќе бидат твоите омилени шорцеви
- Ќе изгледаш неверојатно