Шорц со џебови "Attack" 1.1

1.050,00 ден
Машки шорцеви за тренинг "Attack 1.1" во црна боја.
Производител: Honeybadger
*
*
Тимот на Honey Badger си постави мисија да ги изработи најдобрите шорцеви на македонскиот пазар и слободно можеме да кажеме дека успеавме во тоа!
- Комоција во движењата
- 2 длабоки џебови со YKK патенти
- Посебен материјал по страничните делови за проветрување
- Ова е најдобриот шорц што некогаш си го носел
Корисниците кои го купија овој производ исто така го купија и

Маица за тренинг "Loose"

600,00 ден
Маица за тренинг "Loose" со кратки ракави изработена од 100% полиестер со исклучителен квалитетен перфориран материјал.