Дуксер Honeybadger Freestyle

1.590,00 ден
Дуксер кој ќе те стопли во ладните зимски денови и ќе ти ја понуди комоцијата која ја бараш
Производител: Honeybadger

Дуксер кој ќе те стопли во ладните зимски денови и ќе ти ја понуди комоцијата која ја бараш

- Неверојатно мек и пријатен за носење

- 100% природен памук кој не пушта боја

- Длабока капуљача која те штити од ветер

- 2 џебови во кои го собира твојот телефон

- Лого Honey Badger кое е знак дека никогаш не се откажуваш

Таг на производ
Корисниците кои го купија овој производ исто така го купија и

Маица за тренинг "Loose"

600,00 ден
Маица за тренинг "Loose" со кратки ракави изработена од 100% полиестер со исклучителен квалитетен перфориран материјал.