RSS

Blog posts tagged with 'онлајн'

Често носиш дуксери? Дознај зошто овој дуксер е посебен!

Нема да сакаш да го соблечеш! Гарантирано

Специјална лимитирана серија на дуксери кои се издвојуваат на секој начин. Екстремно топол дуксер изработен од dry fit полиестер со висока способност да ја задржува топлината од телото.

Гарантираме дека никогаш додека го носиш овој дуксер нема да почуствуваш студ! 

Дали го сакаш чувството кога ќе ја ставиш топлата и широка капуљача и ќе се почуствуваш #hoodie? Кога Honey Badger ќе одлучи да создаде дуксер, тоа значи дека ти имаш шанса да уживаш во неверојатно комоција, топлина и стил. Дуксерот ќе биде произведен по нарачка на секој од Вас, а количините ќе бидат ограничени на 20 парчиња.

Екстремно топол и елегантен

Структурата на материјалот е извонредно мека и со сигурност ова ќе биде твојот омилен дуксер оваа зима.

За вистинските љубители на добри дуксери кои покрај комоцијата на гардеробата сакаат да додадат и доза на храброст во изгледот.

Можеби ќе одлучиш и некого да израдуваш со подарок дуксер? Има ли нешто подобро од уникатен подарок?

За многу брзо време очекувај ја објавата од дуксерот на Фејсбук и Инстаграм профилите на Honey Badger