Honey Badger® Wild

1.990,00 ден
Цена со попуст: 1.590,00 ден
Пред-нарачка на активна блуза за активности на отворено
Производител: Honeybadger
*
*
Honey Badger® WILD Блуза за активности во природа која ќе ти биде омилена за трчање, искачување или обични прошетки.
Совршениот полиестер со поларна заштита ќе ја одржува температурата на твоето тело дури и при долги авантури!
 
Доставата ќе биде на почетокот на Февруари 2022 година
- Брзо се суши
- Изработена од најквалитетен полиестер 100%
- Внатрешноста е со додадена поларна структура
- Длабок патент за регулирање на температурата на телото
- Специјален отвор на левиот зглоб за часовник
- Отвор за палецот
- Џеб со патент за гел или телефон
- Капа со ластици за затегнување
- Совршен изглед
 
Достапна е во машка и женска верзија! Во сите големини!
 
КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ НА МАЛ БРОЈ! НАРАЧАЈ ВЕДНАШ!
 
Цената во пред-нарачка е 1590 денари намалена од 1990 денари која ќе биде редовна цена од Февруари.
 
Пред-нарачките ќе бидат испорачувани на почетокот на Февруари 2022
Таг на производ
Корисниците кои го купија овој производ исто така го купија и

Маица за тренинг "Loose"

600,00 ден
Маица за тренинг "Loose" со кратки ракави изработена од 100% полиестер со исклучителен квалитетен перфориран материјал.

Женска маица со кратки ракави "Baggy"

600,00 ден
Спортска маица "Baggy" во црна, бела, жолта и сива боја, ќе направи да се чувствуваш лесно и комотно на тренингот.

Тренерки Thick Skin

2.350,00 ден
Тренерки THICK SKIN кои го истакнуваат твојот одлучен карактер. Изработени од квалитетен памучен материјал во кој твоето тело повторно ќе се осеќа како дел од природата, а комоцијата на движења кои ја дозволуваат, во тебе ќе пробуди една сосема нова димензија.

Дуксер Honeybadger Freestyle

1.479,00 ден
1.590,00 ден
Дуксер кој е создаден да те стопли. Прочитај го описот подолу пред да се одлучиш.